Naše služby

Provádíme zemědělské práce – sklizeň obilí a obilovin, řepky, pícnin (senáže), přímou sklizeň GPS, kukuřice (siláže), sklizeň na zrno, CCM, LKS. Máme k dispozici sklízecí mlátičky, kombajny, samochodné řezačky značky John Deere. Agroslužby jak pro podniky, tak i pro soukromé zemědělce. Dále pak prodáváme oleje a maziva a pohonné hmoty.

Pícniny, GPS:

Tuto službu jsme schopni provést na klíč. Tedy od posečení, přes nahrnutí a sklizení samojízdnou řezačkou až po odvoz na místo určení. Kteroukoliv z dříve jmenovaných služeb lze objednat i samostatně.

Kukuřice, CCM, LKS:

Podobně jako sklizeň pícnin zajišťujeme i sklizeň silážní kukuřice, kukuřice na zrno, případně LKS, CCM, kdy opět nabízíme nejen samotnou sklizeň pomocí samojízdné řezačky, kombajnu, ale i kompletní službu na klíč.

Obilniny:

Provádí­me sklizeň obilovin a řepky. I u této služby není problém zajistit dopravu sklízeného produktu.

Doprava:

Používáme nákladní vozy TATRA, LIAZ a rovněž i dopravu sklizené hmoty pomocí velkoobjemových návěsů.

Manipulátor:

Pro nakládání a rozhrnování hmoty máme k dispozici manipulátor Merlo.

Lisování do vaků:

Lisování senáže, siláže, mláta, kukkuřice LKS, vlhkého zrna a cukrovarnických řízků do vaku.
Průměry komory pro vaky: 2,7 a 3,0 m.
Standardní délky vaků: 45 / 60 / 75 m.

Kompostování do vaků:

Veřejný zájem o kompostování organických materiálů již po řadu let vzrůstá. Kompostovací technologie je prověřenou technologií, která se dokáže vypořádat s většinovou částí organického odpadu. Tato technologie je rozšířeně akceptována a používána nejenom státními organizacemi ve velkém měřítku. Vše o kompostování do vaků