O nás

Naše firma poskytuje od roku 1996 zemědělské služby v oblasti sklizně pícnin (senáže), kukuřice (siláže), obilnin a odvoz sklizeného materiálu. Sídlo naší firmy je v jižních Čechách (okres Písek), ale služby realizujeme na celém území České Republiky a nyní také na Slovensku.

Sklizeň senáže a siláže:

Sklizeň pícnin na senáž i na siláž zajišťujeme samochodnými sklízecími řezačkami John Deere, s mnohanožovým řezacím bubnem vhodným pro sklizeň pícnin ke krmným účelům i k zajištění provozu bioplynových stanic. Tento stroj převodovkou IVLOC dokáže plynule nastavit délku řezanky přímo z kabiny řidiče dle potřeb odběratele služeb i dle momentálního stavu sklízených plodin v rozmezí od 4 do 22 mm, klademe velký důraz na kvalitní rozdrcení zrna. Ke sklizni pícnin na senáž máme řezačku vybavenou sběracím zařízením o záběru 3 m, na přímé sečení GPS diskovou lištu. Ke sklizni kukuřice používáme plošný kukuřičný adaptér Kemper.

Aplikace konzervačních prostředků dle přání zákazníka během sklizně je samozřejmostí. Naše pracovní doba závisí na dohodě s odběratelem služby, máme zájem o minimálně 12-ti hodinovou pracovní denní dobu. Díky výkonu řezaček, jejich vybavení a také mnohaletým zkušenostem našich zaměstnanců s obsluhou těchto strojů, vyhovíme bez kompromisů všem požadavkům jak chovatelů skotu, tak i provozovatelů bioplynových stanic. DEJTE NÁM PŘÍLEŽITOST A MY VÁS O TOM PŘESVĚDČÍME !!!

Sklizeň kombajnem:

Sklízecími mlátičkami John Deere zajišťujeme sklizeň obilnin, řepky a případně dalších zemědělských plodin včetně drcení slámy, sklizně kukuřice na zrno LKS, CCM a slunečnice.

Sklizeň řezačkou:

Sklízecími řezačkami John Deere zajišťujeme sklizeň kukuřice, siláží, senáží, pícnin a přímé sečení GPS.

Doprava:

U všech našich prací jsme schopni v případě zájmu zajistit odvoz sklizených plodin.

Lisování do vaků:

Silážní lis EURO BAGGING EB 310 LG je momentálně nejžádanějším strojem ze všech nabízených modelů. Svou oblibu získal zejména díky optimální rychlosti, stabilitě, vysokému výkonu a rovnoměrnému naplnění vaku. Do karet mu hraje i rychlost a pohodlí během přípravy na vakování a masivní konstrukce.

Jsme schopni nabídnout jak řešení pro malé a střední farmáře, tak i kompletní servis pro velký podnik.